Gizlilik politikası

Bu metin bilgi güvenliği ile ilgili size bilgilendirmek için tarafımızca hazırlanmıştır. İstisnasız tüm üyelerimize ait kişisel bilgilerin gizlilik ve güvenliği bizim için önem taşımaktadır. Sitenin kullanılması halinde bu sözleşmeyi kabul etmiş sayılırsınız.

Kişisel Bilgileriniz;

Site sayfalarını herhangi kişisel bir bilgi vermeden dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilirsiniz. Portalımızı ziyaretinizde kişisel bilgileriniz, sadece sizin bilginiz dahilinde sizden talep edilebilir. Sizin bilginiz ile bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz tarafımızca korunmaktadır. Üye olmanız halinde; tarafınızı bilgilendirmek ve hizmet iyileştirmelerinde kullanmak üzere bilgileriniz tarafımızca saklanır. Bu nedenle, söz konusu kişisel bilgiler, sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da hukuksal yükümlülük altında bulunulmadığı sürece tarafımızca diğer kişi veya kurumlarla paylaşılmayacaktır.

Kredi Kartı Bilgileriniz;

Üyelik satın almak için girdiğiniz kredi kartı bilgileriniz tarafımızca saklanmamaktadır. SSL sertifikası ile güvenli bir şekilde direk anlaşmalı bankalara aktarılmaktadır. Bilgi güvenliğinizi sağlamak amacı ile sizlerin de şifrelerinizi ve kredi kartı bilgilerinizi kimse ile paylaşmamanızın gerekmektedir. Kariyer Sınav olarak hiçbir şekilde telefon, e-mail ya da başka bir yöntem ile sizden kredi kartı bilgilerinizi paylaşmanızı istememektedir.

Siteye Gönderdiğiniz Sorular ve Ders Notları;

Sitemize göndermiş olduğunuz ders notları tarafımızca incelenmektedir. Ayrıca gönderilen soruların kimin tarafından hangi IP üzerinden gönderildiği tarafımızca saklanmaktadır. Tarafımızca telif kontrolü yapılamayacağından göndermiş olduğunuz soruların telif hakkı hususunda sorumluluk tarafınıza aittir. 

Diğer Hususlar
Elektronik posta iletişiminde söz konusu mesaj şifrelenmediği takdirde mesajın güvenliğinin garanti altına alınamadığını ve sistem üzerinden göndereceğiniz elektronik postaların güvenliğinden sizlerin sorumlu olduğunu hatırlatmak isteriz. Sayfamızda; internet sitemizle bağlantılı olmayan telif hakkı ihlali içermeyen diğer web sitelerine bağlantılar verebiliriz. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz o sitenin gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelisiniz. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından sorumlu olmadığımızı belirtmek isteriz.

https://www.kariyersinav.com, bu internet sitesinde yer alan bütün ürün ve hizmetleri, sayfaları, bilgileri, görsel unsurları önceden bildirimde bulunmadan değiştirme hakkını saklı tutar.
Bilgilerin korunması ve güvenliği hakkında https://www.kariyersinav.com sitesine sormak istediğiniz soru olursa her zaman sitede yer alan iletişim bağlantısı üzerinden ya da iletisim@kariyersinav.com e-mail adresinden ulaşabilirsiniz.

© Copright 2022 Kariyer Sınav Online Eğitim Platformu - Tüm Hakları Saklıdır