Hakkımızda

   

   Adalet Bakanlığı Yazı İşleri Müdürlüğü Görevde Yükselme Sınavı (GYS) doğrultusunda personelin deneme sınavıGYS Ders Notları, online soru, mevzuat, soru bankası gibi kaynak temininde güçlük yaşaması sebebiyle Kamu Ders markası altında mobil uygulama olarak faaliyete geçen kariyersinav.com, Görevde Yükselme Sınavlarına hazırlık siteleri arasında getirmiş olduğu şehir bazlı Puan Tablosu, Doğru/Yanlış, Çoktan Seçmeli, Boşluk Doldurma gibi soru tipleri, alanında uzman eğitmenler tarafından birebir MEB mantığında hazırlanan soru havuzu, deneme sınavları ve kullanıcı dostu tasarımı ile kısa bir süre içerisinde Adalet Bakanlığı personellerinin beğenisini ve takdirlerini kazanmıştır. 

   " Adalet Bakanlığı Görevde Yükselme ve Ünvan Değişikliği Sınavı "
   Adalet Bakanlığı Görevde Yükselme ve Ünvan Değişikliği Sınavı ile yayın hayatına başlamış olan Kariyer Sınav, kısa bir süre içerisinde tüm kamu kurum ve kuruluşlarının Görevde Yükselme Sınavlarına yönelik çalışmalarını hızlandırmış olup; Şef, Bilgi İşlem Müdürü, Şube Müdürü, Zabıt Katibi, Yazı İşleri Müdürü, İdari İşler Müdürü gibi alanlarına hizmetlerine devam edecektir. 
   Sitemizde yer alan soru ve ders notları özgün olarak sürekli güncellenmektedir.

   Farkımız Nedir ?
   Uzun süredir bu platform içerisinde yer almamız ve Adalet Bakanlığı personellerininin isteklerini, kendi meslektaşlarından ve yer alan sınavlara hazırlanan kişilerden daha iyi anlayacak kimse olmaması nedeniyle farkımızı soru şekillerimizle belirliyoruz.
   Sitemizde "Çoktan Seçmeli", "Boşluk Doldurma" ve "Doğru - Yanlış" formatında çok sayıda soru yer almaktadır.

   Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar 
   Sitemize üye olunan ve giriş yapılan profilin tek bir kullanıcı tarafından kullanılması ve üyelik bilgilerinin başkaları ile paylaşılmaması gerekmektedir.

  Sitenin Çalışma Mantığı Nasıl ?
   Sitemize üye olarak sınav satın aldığınız andan itibaren binlerce özgün soru, ders notu ve konu anlatımları videolara erişebilir, yanlış çözdüğünüz soruları tespit edip tekrar çözerek eksiklerinizi kapatabilirsiniz.
   Detaylı istatistikler sayfasını ziyaret ederek günlük/haftalık/aylık ve tüm zamanlarda her bir derse ait ayrı ayrı kapsamlı ve detaylı soru çözme istatistiklerinize ulaşabilirsiniz.

© Copright 2022 Kariyer Sınav Online Eğitim Platformu - Tüm Hakları Saklıdır