Sıkça Sorulan Sorular

Sitemizde yer alan Çoktan Seçmeli(Sınav formatı) ve Doğru/Yanlış soru türlerinin yanında yer alan Boşluk Doldurma metotlu sorular, derslerin tam anlamıyla pekiştirilmesi amacıyla hizmetinize sunulmuştur. 

Boşluk doldurma sorularında cevabı rakam içeren yanıtlarınızı "rakamla"; rakam içermeyen diğer yanıtlarınızı "harfle" yanıtlamanız halinde büyük küçük harf ayrımı farketmeksizin soruları cevaplayabilirsiniz.

1. Eğer üye değilseniz öncelikle sitemizin sağ üst köşesinde yer alan Üye Ol butonuna tıklayarak veya sitemiz ana sayfasında yer alan Sınavlar bölümünde yer alan sınavlar seçeneklerinden üye olmak istediğiniz sınav türünü seçerek bilgilerinizi doğru şekilde girip üye olun. (telefon numaranızı mutlaka doğru girmeniz gerekmekte olup, bu telefon numaranıza kod gönderilecektir)

2. Üyelik aktivasyonunuzun tamlanmasının ardından siteye üye girişi yaparak, kullanıcı panelinizdeki menüde yer alan Üyeliğimi Yükselt butonu ile veya sınavlar sayfasından satın almak istediğiniz sınavı Satın Al butonuna tıklayarak, banka kartınız ile ödeme yapmanız halinde üyeliğiniz otomatik olarak sınav dönemine kadar Özel Üyelik durumuna gelecektir. (Havale-EFT ile yapılan ödemelerde, ödeme bildiriminde bulunmanızın ardından üyeliğiniz en kısa sürede aktif hale gelecektir.)

Görevde Yükselme ve Ünvan Değişikliği sınavlarında, ilk olarak ilgili derse ait sitemizin Notlar sayfasında yer alan özenle hazırlanmış mevzuat ve ders notlarının okuyup özümsenerek sitemizde yer alan yüzlerce özgün ve sınav formatındaki soruları en az iki tekrar çözmeniz halinde başarılı olmamanız için hiçbir sebep bulunmamaktadır. 

Ücretli üyelik, kayıt tarihinden itibaren bir yıldır. Sınav tarihinin ilanından sonra olağan dışı sebeplerle sınavın ertelenmesi veya bu sürenin elde olmayan nedenlerle uzaması halinde üyeliğiniz sınav tarihine kadar uzatılacaktır. 

Ders notları, genellikle defaatle bu sınava girmiş tecrübeli kişiler tarafından tutulan notlardan hazırlanmış olup, özgün notlardır.

Sitemizde yer alan tüm sorular, MEB sınav formatına birebir uyumlu olarak alanında uzman eğitimciler tarafından özenle hazırlanmış ve daha önce sınavları derece ile kazanmış kullanıcılarımız tarafından Soru Gönder butonu ile sitemizde paylaşılmıştır.

kariyersinav.com Özel Üyelik süresi 1 yıldır. Sınav tarihi ilan edilmeden önce Özel Üyeliğe yükseltilen üyelikler, satın alım tarihinden itibaren 1 yıllık sürenin tamamlandığı gün itibariyle sistem tarafından otomatik olarak normal üyeliğe dönüşür ve Özel Üyelik avantajlarını kaybeder. Yine, yazılı sınav tarihinde ilgili kurum tarafından yazılı sınavın tamamlandığı gün itibariyle, 1 yıllık üyelik süresi dolmamış olsa dahi Özel Üyelikler otomatik olarak normal üyeliğe dönüşür. 

Normal Üye: Normal üyeliklere sitemizde yer alan bazı alanlara erişimi kısıtlı durumdadır. 

Özel Üyelik: Özel üyelikler satın alınan sınav türüne ilişkin tüm soru, ders notu, video konu anlatımı, deneme sınavı ve normal üyelelerin erişemediği alanlara erişebilir durumdadır.

Üyeliğinizi çeşitli sebeplerle sildirmek istemeniz halinde teknik destek talebinde bulunmanız gerekmektedir. Ücretli üyeliklerde ücret iadesi yapılamamaktadır. 

© Copright 2022 Kariyer Sınav Online Eğitim Platformu - Tüm Hakları Saklıdır